Aktuality

Plánujete letos na jaře svatbu a ještě nemáte vybrané svatební šaty?

Datum: 20. 3. 2016

Plánujete letos na jaře svatbu a ještě nemáte vybrané svatební šaty? Navštivte náš svatební salon Paloma, kde je pro Vás připravená jedinečná kolekce svatebních šatů Agnes 2016.

Velký výprodej svatebních a společenských šatů

Datum: 26. 2. 2016

Vážené zákaznice, právě v těchto dnech probíhá v našem svatebním salonu výprodej svatebních a společenských šatů za opravdu příznivé ceny, které Vás nadchnou stejně, jako jedinečné modely, které si takto u nás můžete velice výhodně pořídit!

Přemýšlíte jaký vybrat střih svatebních šatů? Poradíme Vám!

Datum: 18. 2. 2016

Jakou máte představu o Vašich svatebních šatech? Pokud váháte a navíc si nejste jistá, který střih svatebních šatů sedne k vaší postavě a bude vám lichotit, navštivte náš svatební salon Paloma, kde Vám velice rádi pomůžeme s výběrem vhodných svatebních šatů právě pro Vás!

Svatba v zimě

Datum: 22. 1. 2016

Romantika zimních měsíců je pro uspořádání svatby jako stvořená. Svatba v zimě má totiž své jedinečné kouzlo a navíc má i své výhody. Na rozdíl od letních měsíců totiž nejsou termíny svateb v zimě tolik přeplněné a máte větší šanci zarezervovat si svatbu přesně v takovém datu, v jakém si přejete.

Jaké svatební šaty se budou nosit v roce 2016?

Datum: 14. 1. 2016

Vážené nevěsty, nový rok je tu a s ním i nová kolekce svatebních šatů Agnes, která je pro Vás již připravená v našem salónu! Jaké střihy svatebních šatů jsou letos trendem a na co vše se můžete těšit?

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2016 je pro Vás již kompletně přichystaná!

Datum: 22. 12. 2015

V našem salonu máme již kompletní kolekci svatebních šatů Agnes pro rok 2016! Nabídnout Vám tedy můžeme ty nejaktuálnější modely svatebních šatů, které budou udávat styl nevěst v roce 2016! S námi si tak můžete být jistá, že Vaše svatební šaty budou opravdu moderní a dle současných světových trendů!

Doplňky ke svatebním šatům

Datum: 11. 12. 2015

Přemýšlíte o tom, čím ještě doplnit Vaše svatební šaty? Navštivte náš svatební salon Paloma, kde pro Vás máme připravené jedinečné doplňky ke svatebním šatům, které dokážou skvěle podtrhnout Váš půvabný vzhled a svatebním šatům dodají ten správný šmrnc!

Půjčovna společenských šatů

Datum: 28. 11. 2015

Sháníte společenské šaty na ples nebo na důležitou společenskou akci? Navštivte náš salon Paloma, kde kromě svatebních šatů nabízíme k zapůjčení také společenské šaty!

Svatební šaty podle typu Vaší postavy

Datum: 19. 11. 2015

Chystáte svatbu a přemýšlíte, který střih a vzhled svatebních šatů nejlépe sedne k Vaší postavě? Pomocí vhodně zvolených svatebních šatů se dají velice snadno vyzdvihnout přednosti Vaší postavy i skrýt její nedostatky. V našem svatebním salonu Vám velice rádi s výběrem svatebních šatů pomůžeme!

Nová kolekce svatebních šatů Agnes

Datum: 16. 10. 2015

V našem salonu je pro Vás nyní připravená nová kolekce svatebních šatů Agnes! Vybrat si tak můžete svatební šaty přesně podle Vašich představ! V naší nabídce naleznete elegantní jednoduché šaty i bohatě zdobené romantické šaty s vlečkou.

1234567