Aktuality

Přemýšlíte jaký vybrat střih svatebních šatů? Poradíme Vám!

Datum: 18. 2. 2016

Jakou máte představu o Vašich svatebních šatech? Pokud váháte a navíc si nejste jistá, který střih svatebních šatů sedne k vaší postavě a bude vám lichotit, navštivte náš svatební salon Paloma, kde Vám velice rádi pomůžeme s výběrem vhodných svatebních šatů právě pro Vás!

Svatba v zimě

Datum: 22. 1. 2016

Romantika zimních měsíců je pro uspořádání svatby jako stvořená. Svatba v zimě má totiž své jedinečné kouzlo a navíc má i své výhody. Na rozdíl od letních měsíců totiž nejsou termíny svateb v zimě tolik přeplněné a máte větší šanci zarezervovat si svatbu přesně v takovém datu, v jakém si přejete.

Jaké svatební šaty se budou nosit v roce 2016?

Datum: 14. 1. 2016

Vážené nevěsty, nový rok je tu a s ním i nová kolekce svatebních šatů Agnes, která je pro Vás již připravená v našem salónu! Jaké střihy svatebních šatů jsou letos trendem a na co vše se můžete těšit?

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2016 je pro Vás již kompletně přichystaná!

Datum: 22. 12. 2015

V našem salonu máme již kompletní kolekci svatebních šatů Agnes pro rok 2016! Nabídnout Vám tedy můžeme ty nejaktuálnější modely svatebních šatů, které budou udávat styl nevěst v roce 2016! S námi si tak můžete být jistá, že Vaše svatební šaty budou opravdu moderní a dle současných světových trendů!

Doplňky ke svatebním šatům

Datum: 11. 12. 2015

Přemýšlíte o tom, čím ještě doplnit Vaše svatební šaty? Navštivte náš svatební salon Paloma, kde pro Vás máme připravené jedinečné doplňky ke svatebním šatům, které dokážou skvěle podtrhnout Váš půvabný vzhled a svatebním šatům dodají ten správný šmrnc!

Půjčovna společenských šatů

Datum: 28. 11. 2015

Sháníte společenské šaty na ples nebo na důležitou společenskou akci? Navštivte náš salon Paloma, kde kromě svatebních šatů nabízíme k zapůjčení také společenské šaty!

Svatební šaty podle typu Vaší postavy

Datum: 19. 11. 2015

Chystáte svatbu a přemýšlíte, který střih a vzhled svatebních šatů nejlépe sedne k Vaší postavě? Pomocí vhodně zvolených svatebních šatů se dají velice snadno vyzdvihnout přednosti Vaší postavy i skrýt její nedostatky. V našem svatebním salonu Vám velice rádi s výběrem svatebních šatů pomůžeme!

Nová kolekce svatebních šatů Agnes

Datum: 16. 10. 2015

V našem salonu je pro Vás nyní připravená nová kolekce svatebních šatů Agnes! Vybrat si tak můžete svatební šaty přesně podle Vašich představ! V naší nabídce naleznete elegantní jednoduché šaty i bohatě zdobené romantické šaty s vlečkou.

Sháníte šaty pro družičky? V našem svatebním salonu si zajisté spokojeně vyberete!

Datum: 16. 10. 2015

Podle tradice by měly šaty družiček svým vzhledem korespondovat se svatebními šaty nevěsty. Šaty pro družičky tak můžou mít například stejnou barvu nebo podobný střih jako mají šaty nevěsty.

123456