Aktuality

Letošní svatba? Jedině ve svatebních šatech Agnes!

Datum: 20. 4. 2016

Trendy ve svatebních šatech pro rok 2016 jsou jasné-svatebním šatům vévodí krajka a transparentní materiály. Jedná se o velice přitažlivý ženský styl, který působí velmi rafinovaně, elegantně a sexy.

Potřebujete společenské šaty? Navštivte náš salon!

Datum: 30. 3. 2016

Pokud se chystáte na důležitou společenskou akci a chcete si dát opravdu záležet na tom, co budete mít na sobě, navštivte náš salon, kde máme připravenou širokou nabídku společenských šatů, které jsou vhodné pro družičky, plesy, do divadla apod.

Plánujete letos na jaře svatbu a ještě nemáte vybrané svatební šaty?

Datum: 20. 3. 2016

Plánujete letos na jaře svatbu a ještě nemáte vybrané svatební šaty? Navštivte náš svatební salon Paloma, kde je pro Vás připravená jedinečná kolekce svatebních šatů Agnes 2016.

Velký výprodej svatebních a společenských šatů

Datum: 26. 2. 2016

Vážené zákaznice, právě v těchto dnech probíhá v našem svatebním salonu výprodej svatebních a společenských šatů za opravdu příznivé ceny, které Vás nadchnou stejně, jako jedinečné modely, které si takto u nás můžete velice výhodně pořídit!

Přemýšlíte jaký vybrat střih svatebních šatů? Poradíme Vám!

Datum: 18. 2. 2016

Jakou máte představu o Vašich svatebních šatech? Pokud váháte a navíc si nejste jistá, který střih svatebních šatů sedne k vaší postavě a bude vám lichotit, navštivte náš svatební salon Paloma, kde Vám velice rádi pomůžeme s výběrem vhodných svatebních šatů právě pro Vás!

Svatba v zimě

Datum: 22. 1. 2016

Romantika zimních měsíců je pro uspořádání svatby jako stvořená. Svatba v zimě má totiž své jedinečné kouzlo a navíc má i své výhody. Na rozdíl od letních měsíců totiž nejsou termíny svateb v zimě tolik přeplněné a máte větší šanci zarezervovat si svatbu přesně v takovém datu, v jakém si přejete.

Jaké svatební šaty se budou nosit v roce 2016?

Datum: 14. 1. 2016

Vážené nevěsty, nový rok je tu a s ním i nová kolekce svatebních šatů Agnes, která je pro Vás již připravená v našem salónu! Jaké střihy svatebních šatů jsou letos trendem a na co vše se můžete těšit?

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2016 je pro Vás již kompletně přichystaná!

Datum: 22. 12. 2015

V našem salonu máme již kompletní kolekci svatebních šatů Agnes pro rok 2016! Nabídnout Vám tedy můžeme ty nejaktuálnější modely svatebních šatů, které budou udávat styl nevěst v roce 2016! S námi si tak můžete být jistá, že Vaše svatební šaty budou opravdu moderní a dle současných světových trendů!

Doplňky ke svatebním šatům

Datum: 11. 12. 2015

Přemýšlíte o tom, čím ještě doplnit Vaše svatební šaty? Navštivte náš svatební salon Paloma, kde pro Vás máme připravené jedinečné doplňky ke svatebním šatům, které dokážou skvěle podtrhnout Váš půvabný vzhled a svatebním šatům dodají ten správný šmrnc!

Půjčovna společenských šatů

Datum: 28. 11. 2015

Sháníte společenské šaty na ples nebo na důležitou společenskou akci? Navštivte náš salon Paloma, kde kromě svatebních šatů nabízíme k zapůjčení také společenské šaty!

1234567