Svatební šaty

Milé nevěsty, nově pro Vás máme otevřeno i o víkendu, otevírací doba je individuální dle Vaší potřeby, proto nám neváhejte zavolat a vyberte si víkendový termín který Vám vyhovuje :) Volat nám můžete na telefon: +420 603 593 620

Další novinkou je dovoz již objednaných svatbních šatů k Vám domů. Rády Vám dovezeme šaty k Vám domů ve Vámi zvolený termín. Pro smluvení termínu nám volejte na telefon: +420 603 593 620 

Každá nevěsta má jinou představu o svatebních šatech. Svatební salon Paloma má proto pro Vás připravené svatební šaty různých střihů, délek a barev, mezi kterými zajisté naleznete ty Vaše vysněné svatební šaty!

Mile rádi Vám pomůžeme s výběrem takových svatebních šatů, které zvýrazní přednosti Vaší postavy a zároveň hravě skryjí drobné nedostatky.

Obrátit se na nás také můžete v případě, že bude Vaše svatba laděná do netradičního stylu! Najdeme pro Vás ty pravé šaty, ať již plánujete svatbu v kostele, na zámku či na louce! Vždy můžeme svatební šaty i doplňky atmosféře Vaší svatby přizpůsobit!

Naše kolekce svatebních šatů nabízí téměř neomezený výběr. U nás naleznete například svatební šaty s bohatě zdobeným korzetem, svatební šaty s hlubokým srdíčkovým výstřihem nebo rafinované svatební šaty s odhalenými zády.

Zvolit si také můžete princeznovské svatební šaty s širokou sukní, nebo elegantní svatební šaty empírového či A-čkového střihu. Velký dojem také dokáže vyvolat působivý střih svatebních šatů, který připomíná mořskou pannu. Experimentovat můžete i s různými délkami svatebních šatů a ukázat tak své pěkně tvarované nohy!

Některé svatební šaty z naší kolekce jsou bohatě zdobené různými výšivkami, kanýry, volánky, štrasy, perlami nebo luxusní krajkou. Záleží pouze na Vás, zda si přejete být ve svůj svatební den elegantní, romantická nebo lehce extravagantní!

Novinka v Brně, exklusivní svatební šaty od módní návrhářky EVA GRANDES :) 

Milé nevěsty máme pro vás exklusivní nabídku svatebních šatů od modní návrhářky EVA GRANDES, tyto exklusivní šaty najdete pouze a jedině u nás :) 
Těšíme na vaši návštěvu v našem salónu v Brně :)


Kde nás najdete