Společenské šaty

V našem salonu nabízíme k zapůjčení společenské šaty pro různé příležitosti. Součástí naší nabídky jsou společenské šaty na plesy, společenské šaty na promoce, šaty do tanečních, šaty pro družičky, šaty do divadla a pro další slavnostní chvíle.

Neustále sledujeme aktuální módní trendy a naše společenské šaty během roku pravidelně doplňujeme a obnovujeme nabídku. Námi nabízené společenské šaty mají různé střihy, délky a barvy. V nabídce bez obav naleznete výrazné zdobené šaty v pestrých barvách, stejně jako společenské šaty v jednoduchém decentním stylu. Vybírat můžete z elegantních splývavých modelů, stejně jako ze šatů, které vypadají jako pro princeznu!

Společenské šaty nabízíme v různých velikostech. Pokud ovšem bude potřeba, můžete si nechat u nás šaty bezplatně upravit na míru Vaší postavě. Takto Vám šaty perfektně padnou a budete se na Vaší společenské akci cítit skvěle a sebevědomě!

Společenským šatům také můžete dodat šmrnc vhodně zvoleným doplňkem. Nabídnout Vám můžeme různé ozdoby do vlasů, luxusní rukavičky, kabátky, kožíšky, peleriny a další. S našimi doplňky budete perfektně sladěná a uděláte na své okolí dojem!

Společenských akcí je velké množství, a pokud si nejste jistá, který typ šatů je pro danou společenskou událost vhodný, mile rádi Vám poradíme. V této oblasti již máme mnoho zkušeností!

Naším cílem je, aby zkoušení šatů bylo pro naše zákaznice příjemným zážitkem, a aby se ve vybraných šatech cítily skvěle. Můžete si být jistá, že v našich šatech budete na každé společenské akci zářit!

Neváhejte a navštivte náš salon :)


Kde nás najdete