Aktuality

Podzimní svatba v šatech Eva Utkina Barocco

Datum: 2. 11. 2018

Vážené nevěsty, přemýšlíte nad tím, jaké svatební šaty zvolit na Vaši podzimní svatbu? V našem svatebním salonu Paloma můžete právě teď vybírat z nejčerstvější kolekce svatebních šatů s názvem Barocco od ukrajinské módní návrhářky Evy Utkiny!

Jedinečné svatební šaty Eva Utkina

Datum: 4. 10. 2018

V našem svatebním salonu máme pro vás připravené jedinečné modely svatebních šatů od ukrajinské módní návrhářky Evy Utkiny. Svatební šaty Eva Utkina jsou inspirované současnými módními trendy v Evropě a zároveň je každý model velice nápaditý a originální.

Svatební šaty pro svatbu v létě

Datum: 21. 8. 2018

Hledáte takové svatební šaty, které se hodí pro svatbu v létě? Potom navštivte náš svatební salon Paloma! Svatební šaty pro svatbu v létě jsou již na první pohled vzdušnější a mohou toho více odhalovat. Lehké vzdušné materiály jsou pro léto jako stvořené a vyzkoušet klidně můžete i kratší sukni, ve které se v horku budete cítit opravdu skvěle. Krátkou sukni navíc jen tak snadmo neušpiníte a budete se moci bez problémů pohybovat.

Proč zvolit šaty ze svatebního salonu?

Datum: 9. 7. 2018

Každá nevěsta se touží vdávat v krásných šatech. K tomu je ovšem potřeba, aby šaty nejen skvěle vypadaly, ale také, aby nevěstě opravdu seděly a svým střihem lichotily její postavě.

Podle čeho vybírat svatební šperky?

Datum: 11. 6. 2018

Nejen svatební šaty, ale také šperky dotvářejí vzhled každé nevěsty. Šperky na svatbu je proto důležité vybírat podle vašich svatebních šatů. Pokud toužíte po barevných svatebních špercích, je vhodné sladit je například s barvou vaší svatební kytice. Dále také platí pravidlo, že čím více jsou šaty nevěsty zdobené a propracované, tím jednodušší by měly svatební šperky být.

Svatba sladěná s barvou roku 2018

Datum: 6. 5. 2018

Chtěla byste mít svatbu v souladu s aktuálními světovými trendy? V tom případě ji určitě slaďte s barvou Ultra Violet, kterou pro tento rok společnost Pantone color institut vyhlásila jako barvu roku.

Svatební šaty na jarní svatbu

Datum: 5. 4. 2018

Je vaše svatba naplánovaná na jaro a vy ještě stále nemáte vybrané svatební šaty? Neváhejte a navštivte náš svatební salon, kde máme pro vás připravenou širokou nabídku svatebních šatů, které jsou jako stvořené pro romantickou jarní svatbu.

Podle čeho vybírat svatební boty?

Datum: 1. 3. 2018

Kromě krásných svatebních šatů na míru vaší postavě by vám měly dobře padnout i svatební boty. V nesprávně zvolené obuvi byste si totiž svůj svatební den vůbec neužila. Při výběru bot pro nevěstu je proto potřeba klást důraz nejen na jejich design, ale také výšku podpatku. Pokud totiž nejste zvyklá na vysoký podpatek, rozhodně zbytečně neriskujte a volte raději boty s nižším podpatkem.

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2018 je připravena

Datum: 2. 2. 2018

V našem salonu Paloma máme pro vás nyní připravenou novou kolekci svatebních šatů Agnes! To znamená, že si k nám můžete přijít vyzkoušet aktuální modely svatebních šatů, které jsou inspirované módními trendy ve světě. Kolekce nabízí velice lichotivé střihy, které padnou každé postavě.

Romantická zimní svatba

Datum: 1. 1. 2018

Sháníte svatební šaty pro svatbu v zimě? Navštivte náš svatební salon Paloma a my Vám velice rádi pomůžeme s výběrem! Pro svatební den v prosinci, lednu či v únoru se perfektně hodí svatební šaty s dlouhými rukávy a s dlouhou sukní.
12345