Úvod

Svatební salon Paloma, to je Váš svatební salon v Brně 

Svatba je výjimečná událost a každá nevěsta si přeje být ve svůj svatební den okouzlujícím a obdivovaným středem pozornosti. Výběr svatebních šatů právě proto bývá jedním z nejdůležitějších okamžiků během příprav na svatbu. Svěřte nám své představy o tom, jak by měly Vaše svatební šaty vypadat a uvidíte, že budete maximálně spokojená!

Svatební salon Paloma prodává a pronajímá svatební šaty již od roku 1991.

Za tu dobu jsme získali spoustu zkušeností a zapůjčili svatební šaty obrovskému množství spokojených nevěst. 

V našem svatebním salonu nabízíme k zapůjčení svatební šaty od osvědčených světových značek. Spolehnout se tak můžete na vysokou kvalitu materiálů, ze kterých jsou svatební šaty ušity i na jejich moderní střihy, které jsou navržené v souladu s aktuálními trendy. Kromě svatebních šatů Vám můžeme zapůjčit také různé doplňky ke svatebním šatům, šaty pro družičky i společenské šaty pro další významné události.

Klid a pohoda při zkoušení šatů je v našem salonu samozřejmostí. Naší prioritou je individuální přístup ke každé klientce a ve všem se Vám vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

Pokud se připravujete na svatbu anebo sháníte šaty pro důležitou společenskou akci, neváhejte a navštivte náš svatební salon Paloma, kde Vám mile rádi pomůžeme s výběrem :)

Nové služby pro Vás:

Milé nevěsty, nově pro Vás máme otevřeno i o víkendu, otevírací doba je individuální dle Vaší potřeby, proto nám neváhejte zavolat a vyberte si víkendový termín který Vám vyhovuje :) Volat nám můžete na telefon: +420 603 593 620

Těšíme se na Vaši návštěvu :)


Kde nás najdete