Služby

V našem svatebním salonu pro Vás máme připravený široký výběr svatebních šatů od předních světových značek jako je AGNES, BENJAMIN ROBERTS, MORI LEE, RONALD JOYCE, BLUE BY ENZOANI, MODECA, ATELIER DIAGONAL, VENUS a další.

Svatební šaty půjčujeme v cenách od 2.000 – 8.000 Kč za 3 - 5 dnů pronájmu. Šaty pro družičky nabízíme již od 400 Kč!

Naše nabídka svatebních šatů je doplňována novými kousky několikrát do roka. Sledujeme aktuální trendy v módě a zároveň dbáme na vysokou kvalitu námi nabízených šatů.

VŠECHNY NAŠE ŠATY JSOU ORIGINÁLY, NE KOPIE!

Záleží pouze na Vás, které svatební šaty si u nás vyberete. V případě, že si nebudete vědět rady, který střih a styl šatů se k Vám nejvíce hodí, velmi rádi Vám s výběrem pomůžeme!

NOVĚ NABÍZÍME OBJEDNÁNÍ ŠATŮ Z KATALOGU VE VYBRANÉ BARVĚ A VELIKOSTI.

O PODROBNOSTECH VÁS BUDEME INFORMOVAT NA TELEFONNÍ LINCE NAŠEHO SALONU + 420 603 593 620

Bezplatná úprava svatebních šatů na míru Vaší postavě!

Krásné a dokonale padnoucí šaty jsou snem každé nevěsty. Samozřejmostí je bezplatná úprava svatebních šatů dle Vaší postavy. Svatební šaty Vám upravíme na míru tak, aby se dokonale přizpůsobily Vaší postavě. S námi se tedy nemusíte bát, že by špatně padnoucí svatební šaty zkazily dojem z celého Vašeho vzhledu!

Doplňky ke svatebním šatům:

  • Ke svatebním šatům Vám u nás zapůjčíme také jedinečné doplňky, bez kterých se žádná nevěsta neobejde! Připravené pro Vás máme závoje různých stylů a délek nebo také luxusní vlasové doplňky, jako jsou korunky, vlasové kytičky, štrasové sponky a perličky, pomocí kterých můžete ozdobit Váš účes!
  • Dále k zapůjčení nabízíme elegantní rukavičky, návleky, štoly, kabátky, peleriny nebo kožíšky, které se perfektně hodí pro svatbu v chladnějším počasí. Nově nyní také nabízíme svatební obuv za velice příznivé ceny!
  • Kromě doplňků ke svatebním šatům si u nás můžete zapůjčit košíčky pro družičky, panenky a kytky na auta a spoustu dalších věcí, které nesmějí na žádné správné svatbě chybět.

Ve svatebním salonu Paloma tak naleznete vše na jednom místě, aniž byste museli jednotlivé doplňky a ozdobné předměty na svatbu komplikovaně shánět zvlášť!