Aktuality

Svatební boty

Datum: 22. 9. 2016

Nejen svatební šaty, ale také svatební boty je potřeba pro svatební den pečlivě vybírat. V botách totiž budete od rána do večera. Měly by být tedy pro Vás pohodlné a zároveň je důležité, aby ladily s Vašimi svatebními šaty. Pokud tedy sháníte svatební šaty, navštivte náš svatební salon Paloma, kde je pro Vás připravená široká nabídka svatebních bot za skvělé ceny!

Svatební den v šatech Agnes

Datum: 31. 8. 2016

Během léta se konala spousta krásných svateb, na které nevěsty oblékly svatební šaty právě z našeho salónu. Všechny naše nevěsty vypadaly opravdu úchvatně a s našimi svatebními šaty byly velice spokojené. Pokud tedy i Vy hledáte opravdu exkluzivní svatební šaty, které budou v souladu se současnými trendy, navštivte náš svatební salon Paloma, kde je pro Vás připravená jedinečná kolekce svatebních šatů Agnes 2016!

Staňte se ve svůj svatební den princeznou a ozdobte se korunkou!

Datum: 24. 8. 2016

Toužíte cítit se ve svatební den jako opravdová princezna? Doplňte své svatební šaty korunkou a uvidíte, že z Vás Váš ženich rozhodně nespustí oči! Korunky, neboli též diadémy, odjakživa patřily ke královským rodům a zdůrazňovaly jejich majestátnost. Korunky se nosí pouze na ty nejdůležitější události a právě svatba jednou z nejdůležitějších životních událostí rozhodně je!

Doplňky ke svatebním šatům

Datum: 29. 7. 2016

Doplňte své svatební šaty něčím opravdu jedinečným! V našem svatebním salonu Paloma pro Vás máme připravenou širokou nabídku luxusních doplňků ke svatebním šatům. Nabídnout Vám můžeme rukavičky, návleky, štoly, kabátky, peleriny nebo kožíšky pro chladné měsíce.

Kdy je vhodné zvolit svatební šaty s vlečkou?

Datum: 25. 7. 2016

Toužíte po svatebních šatech s vlečkou? Vlečka je tradičně vyhrazená nevěstám, které se chystají k oltáři úplně poprvé. Svatební šaty s vlečkou vyniknou zejména tehdy, pokud jsou na nevěstu upnuté pohledy zezadu. Nejlépe se v nich budete proto vyjímat při církevních obřadech. Svatební šaty s vlečkou se ale také perfektně hodí pro svatební den na zámku nebo v jakémkoliv luxusním romantickém prostředí.

Jak sladit účes se svatebními šaty?

Datum: 29. 6. 2016

Svatební účes velmi významně dotváří celkový vzhled nevěsty. Mít tedy správně zvolený účes je skoro stejně důležité, jako výběr svatebních šatů. Svatebních účesů existuje v dnešní době velké množství. Podstatné ovšem je, aby se svatební účes hodil nejen k Vašemu typu obličeje, ale také aby ladil se svatebními šaty. Svatební účes by proto měl být v podobném stylu, jako jsou Vaše svatební šaty.


Tipy jak sladit svatební kytici se svatebními šaty

Datum: 16. 6. 2016

Svatební šaty a svatební kytice by měly spolu ladit. Právě svatební kytici lze totiž považovat za jeden z nejdůležitějších doplňků svatebních šatů. Svatební kytice by také měla ladit s účesem a s postavou nevěsty.

Jak vybírat svatební závoj?

Datum: 30. 5. 2016

Uvažujete o tom, že své svatební šaty doplníte závojem? Svatební závoj patří mezi velice oblíbený svatební doplněk, který se hodí zejména ke klasickým svatebním šatům. Ke každým svatebním šatům se ovšem hodí jiný svatební závoj a měla byste si ho tedy vyzkoušet přímo se svatebními šaty, ve kterých se budete vdávat.

Svatba v létě

Datum: 20. 5. 2016

Léto je jedním z nejoblíbenějších období pro konání svatby - a není divu! Teplé dny totiž přímo vybízejí k romantické svatbě pod širým nebem. Pokud tedy například toužíte po svatbě na louce, v parku, v zahradě nebo kdekoliv venku, potom je pro Vás léto naprosto ideální!

Široký výběr společenských šatů pouze u nás!

Datum: 30. 4. 2016

Potřebujete společenské šaty na významnou společenskou akci, ale nechcete kvůli jednomu dni šaty draze kupovat? Využijte našich služeb! V našem svatebním salonu totiž nabízíme společenské šaty k zapůjčení!
1234567