Aktuality

Kdy je vhodné zvolit svatební šaty s vlečkou?

Datum: 25. 7. 2016

Toužíte po svatebních šatech s vlečkou? Vlečka je tradičně vyhrazená nevěstám, které se chystají k oltáři úplně poprvé. Svatební šaty s vlečkou vyniknou zejména tehdy, pokud jsou na nevěstu upnuté pohledy zezadu. Nejlépe se v nich budete proto vyjímat při církevních obřadech. Svatební šaty s vlečkou se ale také perfektně hodí pro svatební den na zámku nebo v jakémkoliv luxusním romantickém prostředí.

Jak sladit účes se svatebními šaty?

Datum: 29. 6. 2016

Svatební účes velmi významně dotváří celkový vzhled nevěsty. Mít tedy správně zvolený účes je skoro stejně důležité, jako výběr svatebních šatů. Svatebních účesů existuje v dnešní době velké množství. Podstatné ovšem je, aby se svatební účes hodil nejen k Vašemu typu obličeje, ale také aby ladil se svatebními šaty. Svatební účes by proto měl být v podobném stylu, jako jsou Vaše svatební šaty.


Tipy jak sladit svatební kytici se svatebními šaty

Datum: 16. 6. 2016

Svatební šaty a svatební kytice by měly spolu ladit. Právě svatební kytici lze totiž považovat za jeden z nejdůležitějších doplňků svatebních šatů. Svatební kytice by také měla ladit s účesem a s postavou nevěsty.

Jak vybírat svatební závoj?

Datum: 30. 5. 2016

Uvažujete o tom, že své svatební šaty doplníte závojem? Svatební závoj patří mezi velice oblíbený svatební doplněk, který se hodí zejména ke klasickým svatebním šatům. Ke každým svatebním šatům se ovšem hodí jiný svatební závoj a měla byste si ho tedy vyzkoušet přímo se svatebními šaty, ve kterých se budete vdávat.

Svatba v létě

Datum: 20. 5. 2016

Léto je jedním z nejoblíbenějších období pro konání svatby - a není divu! Teplé dny totiž přímo vybízejí k romantické svatbě pod širým nebem. Pokud tedy například toužíte po svatbě na louce, v parku, v zahradě nebo kdekoliv venku, potom je pro Vás léto naprosto ideální!

Široký výběr společenských šatů pouze u nás!

Datum: 30. 4. 2016

Potřebujete společenské šaty na významnou společenskou akci, ale nechcete kvůli jednomu dni šaty draze kupovat? Využijte našich služeb! V našem svatebním salonu totiž nabízíme společenské šaty k zapůjčení!

Letošní svatba? Jedině ve svatebních šatech Agnes!

Datum: 20. 4. 2016

Trendy ve svatebních šatech pro rok 2016 jsou jasné-svatebním šatům vévodí krajka a transparentní materiály. Jedná se o velice přitažlivý ženský styl, který působí velmi rafinovaně, elegantně a sexy.

Potřebujete společenské šaty? Navštivte náš salon!

Datum: 30. 3. 2016

Pokud se chystáte na důležitou společenskou akci a chcete si dát opravdu záležet na tom, co budete mít na sobě, navštivte náš salon, kde máme připravenou širokou nabídku společenských šatů, které jsou vhodné pro družičky, plesy, do divadla apod.

Plánujete letos na jaře svatbu a ještě nemáte vybrané svatební šaty?

Datum: 20. 3. 2016

Plánujete letos na jaře svatbu a ještě nemáte vybrané svatební šaty? Navštivte náš svatební salon Paloma, kde je pro Vás připravená jedinečná kolekce svatebních šatů Agnes 2016.

Velký výprodej svatebních a společenských šatů

Datum: 26. 2. 2016

Vážené zákaznice, právě v těchto dnech probíhá v našem svatebním salonu výprodej svatebních a společenských šatů za opravdu příznivé ceny, které Vás nadchnou stejně, jako jedinečné modely, které si takto u nás můžete velice výhodně pořídit!
123456