Aktuality

Zahradní svatba

Datum: 30. 7. 2017

Zahradní svatba je velmi romantickou záležitostí a každá nevěsta samozřejmě touží vypadat na takové svatbě dobře. Pokud sháníte svatební šaty na zahradní svatbu, navštivte náš salon Paloma, kde vám pomůžeme s výběrem těch správných šatů. 

Jaké svatební šaty zvolit v létě?

Datum: 26. 6. 2017

Svatební šaty pro svatbu v létě se od těch zimních rozhodně liší. Již na první pohled jsou vzdušnější, více toho odhalují a vyrobené jsou z lehkých vzdušných materiálů. Některé nevěsty volí v létě svatební šaty s kratší sukní, a to především z praktických důvodů.

Tipy pro výběr svatebních šatů

Datum: 1. 6. 2017

Nevíte, jaké svatební šaty by se hodily pro typ Vaší postavy? Ke každé ženě se hodí zcela jiný druh šatů. Pro ženy s výraznějším dekoltem se doporučuje malý kulatý výstřih do U, nebo šaty se zavazováním ramínek za krkem.

Svatba v přírodě

Datum: 28. 4. 2017

Toužíte po opravdu romantické svatbě? Potom možná uvažujete o tom, že vaši svatbu uspořádáte někde v přírodě. Stále více jsou oblíbené především svatby na louce, v lese, u rybníka nebo v parku. Svatba uprostřed přírody má jedinečnou atmosféru.

Svatba na jaře

Datum: 30. 3. 2017

Pokud máte svoji svatbu naplánovanou na jaro, potom si můžete být jisti, že jste zvolili opravdu dobře. Svatba na jaře má totiž bezesporu svoje kouzlo a navíc má plno výhod. Jarní teploty se totiž dokážou vyšplhat až k příjemným letním teplotám a Vaše svatba tak nemusí být pouze pod střechou, ale také ji můžete uspořádat venku na louce, zahradě, v parku, v lese u vody... zkrátka všude, kde Vás napadne.

Čím ozdobit svatební účes?

Datum: 1. 3. 2017

Svatební účes je nedílnou součástí celkového outfitu každé nevěsty. Mít správně zvolený svatební účes je proto stejně důležité, jako výběr svatebních šatů. Každá nevěsta si může zvolit z různých typů svatebních účesů.

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2017 je připravená v našem salonu!

Datum: 31. 1. 2017

Vážené zákaznice, v našem salonu Paloma máme kompletní kolekci svatebních šatů Agnes! Nabídnout Vám tedy můžeme ty nejaktuálnější modely svatebních šatů, které budou udávat styl nevěst v roce 2017.

Svatba v zimě

Datum: 23. 12. 2016

Svatba v zimních měsících je velice romantickou záležitostí. Je spojená s vůní jehličí i se zasněženou krajinou. Svatba v zimě má taky tu výhodu, že je bývá více volných termínů, protože nejvíce svateb se pořádá v létě. Takto se nebudete muset přizpůsobovat volnému termnínu a vše si budete moci naplánovat dle svých představ.

Nová kolekce svatebních šatů pro rok 2017 právě dorazila!

Datum: 29. 11. 2016

Toužíte po tom mít svatební šaty, které jsou navrženy dle těch nejaktuálnějších svatebních trendů? Přijďte si k nám vyzkoušet jedinečné svatební šaty Agnes z nové kolekce 2017! Svatební šaty pro následující rok vypadají opravdu luxusně a my sami z nich máme velkou radost! V nabídce je spousta zajímavých modelů, které jsou výjimečné svými elegantními detaily i hravostí.

Svatba na podzim

Datum: 21. 10. 2016

Podzimní romantická atmosféra podzimu je jako stvořená pro nezapomenutelnou svatbu. I když je podzim chladnějším obdobím, jeho barvy jsou hřejivé a pestré. Vybírat tak můžete z barevných tónů zlaté, hnědé, měděné, rezavé, tmavě zelené, vínové nebo červené, a do těchto barev ladit dekor Vaší svatební hostiny, šaty družiček či doplňky ke svatebním šatům.
1234567