Aktuality

Podle čeho vybírat svatební šperky?

Datum: 11. 6. 2018

Nejen svatební šaty, ale také šperky dotvářejí vzhled každé nevěsty. Šperky na svatbu je proto důležité vybírat podle vašich svatebních šatů. Pokud toužíte po barevných svatebních špercích, je vhodné sladit je například s barvou vaší svatební kytice. Dále také platí pravidlo, že čím více jsou šaty nevěsty zdobené a propracované, tím jednodušší by měly svatební šperky být.

Svatba sladěná s barvou roku 2018

Datum: 6. 5. 2018

Chtěla byste mít svatbu v souladu s aktuálními světovými trendy? V tom případě ji určitě slaďte s barvou Ultra Violet, kterou pro tento rok společnost Pantone color institut vyhlásila jako barvu roku.

Svatební šaty na jarní svatbu

Datum: 5. 4. 2018

Je vaše svatba naplánovaná na jaro a vy ještě stále nemáte vybrané svatební šaty? Neváhejte a navštivte náš svatební salon, kde máme pro vás připravenou širokou nabídku svatebních šatů, které jsou jako stvořené pro romantickou jarní svatbu.

Podle čeho vybírat svatební boty?

Datum: 1. 3. 2018

Kromě krásných svatebních šatů na míru vaší postavě by vám měly dobře padnout i svatební boty. V nesprávně zvolené obuvi byste si totiž svůj svatební den vůbec neužila. Při výběru bot pro nevěstu je proto potřeba klást důraz nejen na jejich design, ale také výšku podpatku. Pokud totiž nejste zvyklá na vysoký podpatek, rozhodně zbytečně neriskujte a volte raději boty s nižším podpatkem.

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2018 je připravena

Datum: 2. 2. 2018

V našem salonu Paloma máme pro vás nyní připravenou novou kolekci svatebních šatů Agnes! To znamená, že si k nám můžete přijít vyzkoušet aktuální modely svatebních šatů, které jsou inspirované módními trendy ve světě. Kolekce nabízí velice lichotivé střihy, které padnou každé postavě.

Romantická zimní svatba

Datum: 1. 1. 2018

Sháníte svatební šaty pro svatbu v zimě? Navštivte náš svatební salon Paloma a my Vám velice rádi pomůžeme s výběrem! Pro svatební den v prosinci, lednu či v únoru se perfektně hodí svatební šaty s dlouhými rukávy a s dlouhou sukní.

Jak vybírat svatební boty?

Datum: 28. 11. 2017

Svatební boty pro nevěstu by měly nejen ladit se stylem svatebních šatů, ale také by měly být především pohodlné a stabilní. Budete v nich totiž celý den na nohou a také nich tančit. Pro tyto účely proto není dobré volit svatební boty na přehnaně vysokém podpatku. Výšku podpatku je navíc nutné volit v souladu s výškou partnera-určitě byste nechtěla na Vašich společných fotkách přečnívat.

Do jakých barev ladit podzimní svatbu

Datum: 2. 11. 2017

Podzimní svatba je elegantní a romantická. Pokud přemýšlíte, do jakých barev podzimní svatbu stylizovat, potom určitě zvolte teplé hřejivé odstíny. Mezi nejčastěji používané barvy podzimních svateb se proto řadí oranžová, hnědá, nebo zlatá.

Kouzlo podzimní svatby

Datum: 29. 9. 2017

Svatba na podzim je elegantní a romantická zároveň. Pestrobarevnost tohoto ročního období působí i přes chladnější počasí hřejivým dojmem. Svatbu na podzim můžete ladit do barev jako je zlatá, hnědá, oranžová nebo žlutá.

Čím doplnit svatební šaty?

Datum: 4. 9. 2017

Chtěly byste umocnit krásu Vašich svatebních šatů a ještě více tak ve svůj svatební den vyniknout? Skvělým tipem jsou pro Vás jedinečné dipňky ke svatebním šatům, které máme pro Vás připravené v našem svatebním salonu Paloma!
1234567