Aktuality

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2017 je připravená v našem salonu!

Datum: 31. 1. 2017

Vážené zákaznice, v našem salonu Paloma máme kompletní kolekci svatebních šatů Agnes! Nabídnout Vám tedy můžeme ty nejaktuálnější modely svatebních šatů, které budou udávat styl nevěst v roce 2017.

Svatba v zimě

Datum: 23. 12. 2016

Svatba v zimních měsících je velice romantickou záležitostí. Je spojená s vůní jehličí i se zasněženou krajinou. Svatba v zimě má taky tu výhodu, že je bývá více volných termínů, protože nejvíce svateb se pořádá v létě. Takto se nebudete muset přizpůsobovat volnému termnínu a vše si budete moci naplánovat dle svých představ.

Nová kolekce svatebních šatů pro rok 2017 právě dorazila!

Datum: 29. 11. 2016

Toužíte po tom mít svatební šaty, které jsou navrženy dle těch nejaktuálnějších svatebních trendů? Přijďte si k nám vyzkoušet jedinečné svatební šaty Agnes z nové kolekce 2017! Svatební šaty pro následující rok vypadají opravdu luxusně a my sami z nich máme velkou radost! V nabídce je spousta zajímavých modelů, které jsou výjimečné svými elegantními detaily i hravostí.

Svatba na podzim

Datum: 21. 10. 2016

Podzimní romantická atmosféra podzimu je jako stvořená pro nezapomenutelnou svatbu. I když je podzim chladnějším obdobím, jeho barvy jsou hřejivé a pestré. Vybírat tak můžete z barevných tónů zlaté, hnědé, měděné, rezavé, tmavě zelené, vínové nebo červené, a do těchto barev ladit dekor Vaší svatební hostiny, šaty družiček či doplňky ke svatebním šatům.

Svatební boty

Datum: 22. 9. 2016

Nejen svatební šaty, ale také svatební boty je potřeba pro svatební den pečlivě vybírat. V botách totiž budete od rána do večera. Měly by být tedy pro Vás pohodlné a zároveň je důležité, aby ladily s Vašimi svatebními šaty. Pokud tedy sháníte svatební šaty, navštivte náš svatební salon Paloma, kde je pro Vás připravená široká nabídka svatebních bot za skvělé ceny!

Svatební den v šatech Agnes

Datum: 31. 8. 2016

Během léta se konala spousta krásných svateb, na které nevěsty oblékly svatební šaty právě z našeho salónu. Všechny naše nevěsty vypadaly opravdu úchvatně a s našimi svatebními šaty byly velice spokojené. Pokud tedy i Vy hledáte opravdu exkluzivní svatební šaty, které budou v souladu se současnými trendy, navštivte náš svatební salon Paloma, kde je pro Vás připravená jedinečná kolekce svatebních šatů Agnes 2016!

Staňte se ve svůj svatební den princeznou a ozdobte se korunkou!

Datum: 24. 8. 2016

Toužíte cítit se ve svatební den jako opravdová princezna? Doplňte své svatební šaty korunkou a uvidíte, že z Vás Váš ženich rozhodně nespustí oči! Korunky, neboli též diadémy, odjakživa patřily ke královským rodům a zdůrazňovaly jejich majestátnost. Korunky se nosí pouze na ty nejdůležitější události a právě svatba jednou z nejdůležitějších životních událostí rozhodně je!

Doplňky ke svatebním šatům

Datum: 29. 7. 2016

Doplňte své svatební šaty něčím opravdu jedinečným! V našem svatebním salonu Paloma pro Vás máme připravenou širokou nabídku luxusních doplňků ke svatebním šatům. Nabídnout Vám můžeme rukavičky, návleky, štoly, kabátky, peleriny nebo kožíšky pro chladné měsíce.

Kdy je vhodné zvolit svatební šaty s vlečkou?

Datum: 25. 7. 2016

Toužíte po svatebních šatech s vlečkou? Vlečka je tradičně vyhrazená nevěstám, které se chystají k oltáři úplně poprvé. Svatební šaty s vlečkou vyniknou zejména tehdy, pokud jsou na nevěstu upnuté pohledy zezadu. Nejlépe se v nich budete proto vyjímat při církevních obřadech. Svatební šaty s vlečkou se ale také perfektně hodí pro svatební den na zámku nebo v jakémkoliv luxusním romantickém prostředí.

Jak sladit účes se svatebními šaty?

Datum: 29. 6. 2016

Svatební účes velmi významně dotváří celkový vzhled nevěsty. Mít tedy správně zvolený účes je skoro stejně důležité, jako výběr svatebních šatů. Svatebních účesů existuje v dnešní době velké množství. Podstatné ovšem je, aby se svatební účes hodil nejen k Vašemu typu obličeje, ale také aby ladil se svatebními šaty. Svatební účes by proto měl být v podobném stylu, jako jsou Vaše svatební šaty.


12345