Aktuality

Čím nahradit svatební závoj?

Datum: 15. 4. 2019

Nehodí se Vám ke svatebním šatům žádný svatební závoj, nebo zkrátka chcete vyzkoušet něco jiného než klasiku? Svatební závoj není povinností a můžete jej směle nahradit za jiné alternativy.

Svatební trendy pro jaro 2019

Datum: 2. 3. 2019

Jaké svatební trendy aktuálně vévodí jaru 2019? Ve světě módy se tento rok klade důraz zejména na čisté linie svatebních šatů, eleganci i přírodní motivy.

Do módy se opět vrací svatební šaty s odhalenými rameny a spadlými rukávy, které působí romanticky i elegantně zároveň. Současně s tímto trendem přichází nová vlna krajkových korzetů a topů, které se ve velkém nosily zejména v předešlých letech.

Jaké šaty zvolit pro svatbu v zimě?

Datum: 1. 2. 2019

I když je pro svatbu v zimě více volných termínů než v létě a fotkám v zasněžené krajině se jen tak nic nevyrovná, většina nevěst se obává, že jim v mrazivém počasí bude moc velká zima a svůj svatební den přesunou do teplejšího počasí. Romantické zimní svatbě se ale nemusíte vzdávat. My Vám poradíme několik rad jak se dostatečně zateplit a zároveň nechat vyniknout Vaši krásu.

Svatební šaty EVA GRANDES

Datum: 20. 12. 2018

Vážené zákaznice, hledáte svatební šaty, ve kterých se budete cítit opravdu jako princezny? Potom vás zajisté okouzlí svatební šaty od slovenské značky EVA GRANDES, které dokážou uspokojit i ty nejnáročnější nevěsty.

Podzimní svatba v šatech Eva Utkina Barocco

Datum: 2. 11. 2018

Vážené nevěsty, přemýšlíte nad tím, jaké svatební šaty zvolit na Vaši podzimní svatbu? V našem svatebním salonu Paloma můžete právě teď vybírat z nejčerstvější kolekce svatebních šatů s názvem Barocco od ukrajinské módní návrhářky Evy Utkiny!

Jedinečné svatební šaty Eva Utkina

Datum: 4. 10. 2018

V našem svatebním salonu máme pro vás připravené jedinečné modely svatebních šatů od ukrajinské módní návrhářky Evy Utkiny. Svatební šaty Eva Utkina jsou inspirované současnými módními trendy v Evropě a zároveň je každý model velice nápaditý a originální.

Svatební šaty pro svatbu v létě

Datum: 21. 8. 2018

Hledáte takové svatební šaty, které se hodí pro svatbu v létě? Potom navštivte náš svatební salon Paloma! Svatební šaty pro svatbu v létě jsou již na první pohled vzdušnější a mohou toho více odhalovat. Lehké vzdušné materiály jsou pro léto jako stvořené a vyzkoušet klidně můžete i kratší sukni, ve které se v horku budete cítit opravdu skvěle. Krátkou sukni navíc jen tak snadmo neušpiníte a budete se moci bez problémů pohybovat.

Proč zvolit šaty ze svatebního salonu?

Datum: 9. 7. 2018

Každá nevěsta se touží vdávat v krásných šatech. K tomu je ovšem potřeba, aby šaty nejen skvěle vypadaly, ale také, aby nevěstě opravdu seděly a svým střihem lichotily její postavě.

Podle čeho vybírat svatební šperky?

Datum: 11. 6. 2018

Nejen svatební šaty, ale také šperky dotvářejí vzhled každé nevěsty. Šperky na svatbu je proto důležité vybírat podle vašich svatebních šatů. Pokud toužíte po barevných svatebních špercích, je vhodné sladit je například s barvou vaší svatební kytice. Dále také platí pravidlo, že čím více jsou šaty nevěsty zdobené a propracované, tím jednodušší by měly svatební šperky být.

Svatba sladěná s barvou roku 2018

Datum: 6. 5. 2018

Chtěla byste mít svatbu v souladu s aktuálními světovými trendy? V tom případě ji určitě slaďte s barvou Ultra Violet, kterou pro tento rok společnost Pantone color institut vyhlásila jako barvu roku.
1234567