Aktuality

Jak vybírat svatební boty?

Datum: 28. 11. 2017

Svatební boty pro nevěstu by měly nejen ladit se stylem svatebních šatů, ale také by měly být především pohodlné a stabilní. Budete v nich totiž celý den na nohou a také nich tančit. Pro tyto účely proto není dobré volit svatební boty na přehnaně vysokém podpatku. Výšku podpatku je navíc nutné volit v souladu s výškou partnera-určitě byste nechtěla na Vašich společných fotkách přečnívat.

Do jakých barev ladit podzimní svatbu

Datum: 2. 11. 2017

Podzimní svatba je elegantní a romantická. Pokud přemýšlíte, do jakých barev podzimní svatbu stylizovat, potom určitě zvolte teplé hřejivé odstíny. Mezi nejčastěji používané barvy podzimních svateb se proto řadí oranžová, hnědá, nebo zlatá.

Kouzlo podzimní svatby

Datum: 29. 9. 2017

Svatba na podzim je elegantní a romantická zároveň. Pestrobarevnost tohoto ročního období působí i přes chladnější počasí hřejivým dojmem. Svatbu na podzim můžete ladit do barev jako je zlatá, hnědá, oranžová nebo žlutá.

Čím doplnit svatební šaty?

Datum: 4. 9. 2017

Chtěly byste umocnit krásu Vašich svatebních šatů a ještě více tak ve svůj svatební den vyniknout? Skvělým tipem jsou pro Vás jedinečné dipňky ke svatebním šatům, které máme pro Vás připravené v našem svatebním salonu Paloma!

Zahradní svatba

Datum: 30. 7. 2017

Zahradní svatba je velmi romantickou záležitostí a každá nevěsta samozřejmě touží vypadat na takové svatbě dobře. Pokud sháníte svatební šaty na zahradní svatbu, navštivte náš salon Paloma, kde vám pomůžeme s výběrem těch správných šatů. 

Jaké svatební šaty zvolit v létě?

Datum: 26. 6. 2017

Svatební šaty pro svatbu v létě se od těch zimních rozhodně liší. Již na první pohled jsou vzdušnější, více toho odhalují a vyrobené jsou z lehkých vzdušných materiálů. Některé nevěsty volí v létě svatební šaty s kratší sukní, a to především z praktických důvodů.

Tipy pro výběr svatebních šatů

Datum: 1. 6. 2017

Nevíte, jaké svatební šaty by se hodily pro typ Vaší postavy? Ke každé ženě se hodí zcela jiný druh šatů. Pro ženy s výraznějším dekoltem se doporučuje malý kulatý výstřih do U, nebo šaty se zavazováním ramínek za krkem.

Svatba v přírodě

Datum: 28. 4. 2017

Toužíte po opravdu romantické svatbě? Potom možná uvažujete o tom, že vaši svatbu uspořádáte někde v přírodě. Stále více jsou oblíbené především svatby na louce, v lese, u rybníka nebo v parku. Svatba uprostřed přírody má jedinečnou atmosféru.

Svatba na jaře

Datum: 30. 3. 2017

Pokud máte svoji svatbu naplánovanou na jaro, potom si můžete být jisti, že jste zvolili opravdu dobře. Svatba na jaře má totiž bezesporu svoje kouzlo a navíc má plno výhod. Jarní teploty se totiž dokážou vyšplhat až k příjemným letním teplotám a Vaše svatba tak nemusí být pouze pod střechou, ale také ji můžete uspořádat venku na louce, zahradě, v parku, v lese u vody... zkrátka všude, kde Vás napadne.

Čím ozdobit svatební účes?

Datum: 1. 3. 2017

Svatební účes je nedílnou součástí celkového outfitu každé nevěsty. Mít správně zvolený svatební účes je proto stejně důležité, jako výběr svatebních šatů. Každá nevěsta si může zvolit z různých typů svatebních účesů.

12345