Aktuality

Svatební šaty s krajkou

Datum: 1. 8. 2019

Krajka je jedním z nejpoužívanějších materiálů na výrobu svatebních šatů. Svatební šaty s krajkou se na předních příčkách svatebních trendů drží již mnoho let a můžete si tak být jisté, že z módy jen tak nevyjdou.

Svatební šaty střihu mořské panny - komu sluší nejvíc?

Datum: 31. 5. 2019

Svatební šaty ve stylu mořské panny se mezi nevěstami těší čím dál větší oblibě. Jedná se o přiléhavý střih šatů, který se nad koleny rozšiřuje a ve spodní části má nařasenou sukni. Tento střih svatebních šatů dokáže perfektně zvýraznit krásu ženské siluety a zároveň vypadá velmi elegantně.

Čím nahradit svatební závoj?

Datum: 15. 4. 2019

Nehodí se Vám ke svatebním šatům žádný svatební závoj, nebo zkrátka chcete vyzkoušet něco jiného než klasiku? Svatební závoj není povinností a můžete jej směle nahradit za jiné alternativy.

Svatební trendy pro jaro 2019

Datum: 2. 3. 2019

Jaké svatební trendy aktuálně vévodí jaru 2019? Ve světě módy se tento rok klade důraz zejména na čisté linie svatebních šatů, eleganci i přírodní motivy.

Do módy se opět vrací svatební šaty s odhalenými rameny a spadlými rukávy, které působí romanticky i elegantně zároveň. Současně s tímto trendem přichází nová vlna krajkových korzetů a topů, které se ve velkém nosily zejména v předešlých letech.

Jaké šaty zvolit pro svatbu v zimě?

Datum: 1. 2. 2019

I když je pro svatbu v zimě více volných termínů než v létě a fotkám v zasněžené krajině se jen tak nic nevyrovná, většina nevěst se obává, že jim v mrazivém počasí bude moc velká zima a svůj svatební den přesunou do teplejšího počasí. Romantické zimní svatbě se ale nemusíte vzdávat. My Vám poradíme několik rad jak se dostatečně zateplit a zároveň nechat vyniknout Vaši krásu.

Svatební šaty EVA GRANDES

Datum: 20. 12. 2018

Vážené zákaznice, hledáte svatební šaty, ve kterých se budete cítit opravdu jako princezny? Potom vás zajisté okouzlí svatební šaty od slovenské značky EVA GRANDES, které dokážou uspokojit i ty nejnáročnější nevěsty.

Podzimní svatba v šatech Eva Utkina Barocco

Datum: 2. 11. 2018

Vážené nevěsty, přemýšlíte nad tím, jaké svatební šaty zvolit na Vaši podzimní svatbu? V našem svatebním salonu Paloma můžete právě teď vybírat z nejčerstvější kolekce svatebních šatů s názvem Barocco od ukrajinské módní návrhářky Evy Utkiny!

Jedinečné svatební šaty Eva Utkina

Datum: 4. 10. 2018

V našem svatebním salonu máme pro vás připravené jedinečné modely svatebních šatů od ukrajinské módní návrhářky Evy Utkiny. Svatební šaty Eva Utkina jsou inspirované současnými módními trendy v Evropě a zároveň je každý model velice nápaditý a originální.

Svatební šaty pro svatbu v létě

Datum: 21. 8. 2018

Hledáte takové svatební šaty, které se hodí pro svatbu v létě? Potom navštivte náš svatební salon Paloma! Svatební šaty pro svatbu v létě jsou již na první pohled vzdušnější a mohou toho více odhalovat. Lehké vzdušné materiály jsou pro léto jako stvořené a vyzkoušet klidně můžete i kratší sukni, ve které se v horku budete cítit opravdu skvěle. Krátkou sukni navíc jen tak snadmo neušpiníte a budete se moci bez problémů pohybovat.

Proč zvolit šaty ze svatebního salonu?

Datum: 9. 7. 2018

Každá nevěsta se touží vdávat v krásných šatech. K tomu je ovšem potřeba, aby šaty nejen skvěle vypadaly, ale také, aby nevěstě opravdu seděly a svým střihem lichotily její postavě.
1234567