Trend pro podzim: Svatební šaty s dlouhými rukávy

Datum: 9. 9. 2020

S přicházející chladnou částí roku svatby nekončí. Pouze se promění jejich barevné ladění a nevěsty se trochu přioblečou. Velmi vyhledávané jsou proto v této podzimní době svatební šaty s dlouhým rukávem, které jsou dokonale nadčasové a elegantní.

Dlouhý rukáv u svatebních šatů může mít hned několik podob. Rukáv může mít tvar do zvonu, s volánem na konci nebo naopak může dokonale přilnout po celé délce ruky. Rukávy také mohou být celé z krajky nebo ze souvislé látky, což bývá ta teplejší varianta. Někdy bývají krajkové rukávy podšité nenápadnou látkou v tělovém odstínu, takže jsou ruce také v teple i v krajkové variantě. S ohledem na počasí je dobré přihlédnout i k délce rukávů, které mohou být tříčtvrteční nebo zakrývat ruku po celé délce.

Tento typ svatebních šatů podtrhne Vaši štíhlou siluetu a působí trochu formálnějším dojmem. Svatební šaty s dlouhým rukávem si oblíbily i slavné nevěsty. Mezi nejproslulejší model bezesporu patří např. svatební šaty Kate Middleton. Pokud i Vy toužíte po svatebních šatech s dlouhými rukávy, navštivte naši půjčovnu svatebních šatů Paloma, kterou jsme pro Vás nově otevřeli na ulici Cejl 3 v Brně.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět