Čím nahradit svatební závoj?

Datum: 15. 4. 2019

Nehodí se Vám ke svatebním šatům žádný svatební závoj, nebo zkrátka chcete vyzkoušet něco jiného než klasiku? Svatební závoj není povinností a můžete jej směle nahradit za jiné alternativy.

Mezi nejoblíbenější alternativy svatebního závoje bezesporu patří svatební věneček, který Váš účes perfektně dozdobí a podtrhne Vaši krásu. V současnosti jsou velmi populární svatební věnečky z živých květů, které se hodí především ke svatbě ve stylu boho.
Svatební look bez závoje nechává velký prostor pro různé nápadité a bohatě zdobené účesy. Vaše vlasy tak mohou zdobit různé stříbrné sponky, štrasy, perličky, skřipečky nebo třeba živý květ.
Vaši hlavu může na svatbě zdobit také svatební čelenka. Ta může mít mnoho podob, ať už je to ležérní látková čelenka nebo čelenka ze štrasu, která evokuje diadém.

K současným trendům také patří různé kloboučky nebo fascinátory, které dokážou nahradit svatební závoj opravdu dokonale. Fascinátor se snadno připíná do vlasů pomocí hřebínku či čelenky, a hodí se téměř ke každému účesu. Navíc si můžete být jistá, že Vás s ním rozhodně nikdo nepřehlédne.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět