Svatební trendy pro jaro 2019

Datum: 2. 3. 2019

Jaké svatební trendy aktuálně vévodí jaru 2019? Ve světě módy se tento rok klade důraz zejména na čisté linie svatebních šatů, eleganci i přírodní motivy.

Do módy se opět vrací svatební šaty s odhalenými rameny a spadlými rukávy, které působí romanticky i elegantně zároveň. Současně s tímto trendem přichází nová vlna krajkových korzetů a topů, které se ve velkém nosily zejména v předešlých letech.

Trendem tohoto roku jsou také hluboké výstřihy, a to nejen vzadu, ale také zepředu. Pokud máte v oblibě jemně zdobený éterický nebo romantický styl, potom si i Vy letos přijdete na své. Trendem totiž budou květinové vzory a květinové aplikace na svatebních šatech, v kombinaci s jemným šifonen. Ve světě jsou populární také výraznější 3D květy, které dodávají šatům plastičnost a zajímavost. Pro milovnice extravagantnějších šatů se do módy opět dostávají kaskádovité sukně a mašle uvázané do pasu. V kurzu ale také budou tento rok minimalistické svatební šaty s lodičkovým výstřihem, inspirované královskou svatbou. Z aktuálních trendů si tedy jistě dokáže vybrat každá nevěsta.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět