Jaké šaty zvolit pro svatbu v zimě?

Datum: 1. 2. 2019

I když je pro svatbu v zimě více volných termínů než v létě a fotkám v zasněžené krajině se jen tak nic nevyrovná, většina nevěst se obává, že jim v mrazivém počasí bude moc velká zima a svůj svatební den přesunou do teplejšího počasí. Romantické zimní svatbě se ale nemusíte vzdávat. My Vám poradíme několik rad jak se dostatečně zateplit a zároveň nechat vyniknout Vaši krásu.

Pro svatbu v zimě volte svatební šaty s dlouhou sukní a dlouhými rukávy. Vyhněte se velkým výstřihům a odhaleným zádům. Některé svatební šaty jsou pro zimní období speciálně navržené a mají elegantní stojatý límec. Pro větší teplo na nohy si nezapomeňte vzít dlouhou spodničku, kterou můžete pod sukní doplnit ještě teplými punčochami, nadkolenkami a vysokými kozačkami.

Pro čas strávený venku při focení nebo pro přechody z obřadu na hostinu si můžete přes šaty obléci chlupatou bílou pelerínu nebo bílý kožíšek. Pelerína nemá rukávy a přehazuje se přes ramena. Délka peleríny může být do pasu nebo klidně až k zemi. Některé peleríny mají elegantní kapuci, kterou oceníte zejména tehdy, když bude sněžit. Bílé svatební kožíšky existují krátké do půli zad nebo delší až do pasu. Díky tomu že mají rukávy a většinou i podšívku, bývá v nich velice příjemné teplo.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět