Podle čeho vybírat svatební šperky?

Datum: 11. 6. 2018

Nejen svatební šaty, ale také šperky dotvářejí vzhled každé nevěsty. Šperky na svatbu je proto důležité vybírat podle vašich svatebních šatů. Pokud toužíte po barevných svatebních špercích, je vhodné sladit je například s barvou vaší svatební kytice. Dále také platí pravidlo, že čím více jsou šaty nevěsty zdobené a propracované, tím jednodušší by měly svatební šperky být.

Mezi nejoblíbenější doplňky na svatbu rozhodně patří šperky z perel. Dále jsou to šperky z bílého zlata, polodrahokamy, či dokonce i diamanty. Oblíbeným typem svatebního šperku jsou například náušnice, při jejichž výběru je nutné si uvědomit, jaký typ obličeje máte. Kulatému obličeji nejvíce sluší náušnice geometrických tvarů, úzký obličej zase skvěle doplní drobné náušnice. K srdcovému tvaru obličeje jsou zase ideální volbou náušnice ve tvaru trojúhelníku.
Dalším oblíbeným doplňkem nevěst je náhrdelník, u kterého zase platí, že čím honosnější náušnice jsou, tím jednodušší by měl být a naopak.

Náhrdelník se hodí především ke svatebním šatům, které jsou bez ramínek a mají hladký výstřih. Pokud se toužíte ve svůj svatební den cítit jako princezna, potom si určitě pořiďte svatební korunku, která patří mezi nejoblíbenější šperky do vlasů. V tomto případě ale zvolte ostatní šperky a doplňky jemnější.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět