Podle čeho vybírat svatební boty?

Datum: 1. 3. 2018

Kromě krásných svatebních šatů na míru vaší postavě by vám měly dobře padnout i svatební boty. V nesprávně zvolené obuvi byste si totiž svůj svatební den vůbec neužila. Při výběru bot pro nevěstu je proto potřeba klást důraz nejen na jejich design, ale také výšku podpatku. Pokud totiž nejste zvyklá na vysoký podpatek, rozhodně zbytečně neriskujte a volte raději boty s nižším podpatkem.
Dobré je také pořizovat svatební boty s dostatečným předstihem, abyste si je mohla rozchodit a zvyknout si na ně.

Svatební boty by měly svým vzhledem a barvou korespondovat se svatebními šaty. Buďto je volte ve stejném odstínu jako šaty anebo můžete vyzkoušet oblíbený kontrastní styl, kdy si nevěsty obouvají výrazné barevné svatební boty, které mají barvu podle toho, v jakém odstínu je laděná celková svatba a doplňky, jako je například ženichova kravata nebo barva kytice.

Mějte ale na paměti, že k barevným botám se spíše hodí jednodušší svatební šaty, jinak byste totiž mohla působit přeplácaně.
Pokud sháníte svatební boty, které by vám padly a splnily všechna vaše očekávání, neváhejte a navštivte náš svatební salon Paloma, kde máme pro vás připravenou širokou nabídku svatebních bot v různých velikostech.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět