Jak vybírat svatební boty?

Datum: 28. 11. 2017

Svatební boty pro nevěstu by měly nejen ladit se stylem svatebních šatů, ale také by měly být především pohodlné a stabilní. Budete v nich totiž celý den na nohou a také nich tančit. Pro tyto účely proto není dobré volit svatební boty na přehnaně vysokém podpatku. Výšku podpatku je navíc nutné volit v souladu s výškou partnera-určitě byste nechtěla na Vašich společných fotkách přečnívat.

Při výběru svatebních bot se také nejčastěji řeší nejen jejich materiál, který by měl správně odpovídat vzhledu šatů, ale také je důležité zamyslet se nad jejich barvou. Pokud máte například svatební šaty v odstínů šampaňského, určitě by měly být v tomto odstínu i Vaše boty. Dobře si proto odstín svatebních šatů prohlédněte, není totiž bílá jako bílá.

V poslední době je také stále oblíbenější kontrastní varianta, kdy se k bílým svatebním šatům volí výrazné barevné boty, jejichž barva většinou ladí s celkovým laděním svatby, ženichovým motýlkem či kravatou a svatební kyticí. Správně sladěné barevné svatební boty s doplňky či svatební kyticí Vám dodají ten správný šmrnc a budete se cítit opravdu stylově.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět