Aktuality

Svatební roušky

Datum: 8. 10. 2020

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás kolekci svatebních roušek. Roušky jsou k objednání na salonu.

Trend pro podzim: Svatební šaty s dlouhými rukávy

Datum: 9. 9. 2020

S přicházející chladnou částí roku svatby nekončí. Pouze se promění jejich barevné ladění a nevěsty se trochu přioblečou. Velmi vyhledávané jsou proto v této podzimní době svatební šaty s dlouhým rukávem, které jsou dokonale nadčasové a elegantní.

Svatební šaty s odhalenými zády

Datum: 12. 6. 2020

Zaujměte ve svůj svatební den pomocí rafinovaného střihu šatů. Se svatebními šaty s odhalenými zády budete vypadat sexy a zároveň necháte prostor pro fantazii. Svatební šaty s odhalenými zády jsou dostupné v mnoha provedeních.

Jedinečné svatební šaty Eva Grades

Datum: 1. 4. 2020

Vážené nevěsty, v naší nabídce najdete také krásné svatební šaty od ukrajinské módní návrhářky Eva Grades, které jsou navržené v souladu s aktuálními módními trendy v Evropě.

Jaký materiál svatebních šatů zvolit?

Datum: 29. 2. 2020

Při výběru svatebních šatů hraje svoji roli také materiál, ze kterého jsou ušity. Pokud si tedy budete vybírat svatební šaty a zatím tápete, jakému materiálu dát přednost, krátce Vám představíme tři nejčastější materiály, ze kterých se svatební šaty vyrábějí.

Úzké svatební šaty - dokonalá silueta a elegance

Datum: 27. 1. 2020

Toužíte po svatebních šatech, které budou vypadat elegantně a zároveň dokonale zvýrazní vaše ženské křivky? V tom případě mohou být pro vás skvělou volbou úzké svatební šaty, které jsou v současné době velmi oblíbené mezi nevěstami.

Šaty do tanečních za výhodné ceny

Datum: 31. 10. 2019

Podzim je obdobím kurzů společenských tanců. Pokud i Vy letos navštěvujete taneční a chystáte se na závěrečný věneček, navštivte náš salon, kde na Vás čekají šaty do tanečních za výhodné ceny.

Svatební šaty empírového střihu

Datum: 23. 9. 2019

Mezi nejvyhledávanější svatební šaty bezesporu patří ty v empírovém střihu, který dokáže dodat každé nevěstě něžný půvab. Svatební šaty empírového střihu poznáte již na první pohled. Jejich specifický střih se totiž rozšiřuje od prsou až k zemi. V oblasti hrudníku jsou potom tyto svatební šaty nejčastěji zdobeny výraznou stuhou, krajkou nebo třeba mají výstřih do V.

Svatební šaty s krajkou

Datum: 1. 8. 2019

Krajka je jedním z nejpoužívanějších materiálů na výrobu svatebních šatů. Svatební šaty s krajkou se na předních příčkách svatebních trendů drží již mnoho let a můžete si tak být jisté, že z módy jen tak nevyjdou.

Svatební šaty střihu mořské panny - komu sluší nejvíc?

Datum: 31. 5. 2019

Svatební šaty ve stylu mořské panny se mezi nevěstami těší čím dál větší oblibě. Jedná se o přiléhavý střih šatů, který se nad koleny rozšiřuje a ve spodní části má nařasenou sukni. Tento střih svatebních šatů dokáže perfektně zvýraznit krásu ženské siluety a zároveň vypadá velmi elegantně.
1234567